Informacje o przesyłce

Informacje o przesyłce

Twoje zamówienie wysyłane jest dyskretnie i bezpłatnie pocztą. Zwylke przesyłka dostarczana jest w ciągu dwóch dni roboczych.

Co oznacza "dyskretnie"?
Ani adres nadawcy ani opakowanie nie zdradza zakupu kondomów. Nie ma również informacji o tym na potwierdzeniu płatności kartą.

Twoje zamówienie wysyłane jest tego samego dnia. Dotyczy to zamówień dokonanych przed godziną 16.00 w dni robocze.

Prosimy o kontakt jeśli nie otrzymałeś zamówionych produktów w ciągu dwóch dni roboczych abyśmy mogli bezzwłocznie zacząć szukanie powodu opóźnienia.

Zagubione zamówienia

Czasami zamówienia się gubią. Jeśli przytrafi się to Tobie i chcesz złożyć nowe zamówienie, oto formularz, z którego powinieneś skorzystać [link]. Zwróć uwagę na opcję śledzenia zamówienia, którą możesz zaznaczyć składając zamównienie w przyszłości.

Formularz reklamacji należy przesłać:
* Nie wcześniej niż dwa tygodnie po spodziewanej dostawie.
* W przeciągu sześciu tygodni po spodziewanej dostawie.

Warunki Zamówienia

W trakcie składania zamówienia rejestrowany jest czas i adres IP Twojego komputera. Fałszywe zamówienia dotyczące innych osób są zgłaszane na policję (nękanie). Złożenie zamówienia jest wiążące.

Warunki Płatności

Zamówienia na Król Kondom opłacać można kartą kredytową (przyjmujemy VISA/Mastercard). Nie przechowujemy informacji o karcie kredytowej a wszystkie transakcje są dokonywane przez zabezpieczone połączenie.

Podchodzimy liberalnie do wszelkich zwrotów w przeciągu 14 dni. Nie dotyczy to kondomów luzem i otwartych opakowań. Zwroty prosimy przesłać na adres:

Rest Entries / Zamiana

Zastrzegamy sobie prawo do przesłania zamiennika w przypadku braku zamówionego produktu w magazynie (zaległe zamówienia). Dostępność zamówionego towaru jest pokazana na stronie z opisem produktu. Radzimy nie zamawiać produktów, których nie ma w magazynie (opcja: niedostępne) jeśli nie godzisz się na zamianę. Oczywiście, w przypadku niezadowolenia z produktu można go bezpłatnie zwrócić.

Ceny

Wszystkie ceny zawierają podatek VAT.

Zastrzeżenia

Zastrzegamy sobie prawo do informacji odnośnie ceny, kończących się produktów, zaległych zamówień, opisów produktów i opóźnień w dostawie pocztowej.

Dane osobowe

Nie przekazujemy żadnych danych osobowych osobom trzecim. Wszystkie informacje przechowujemy wyłącznie na naszych własnych serwerach. Informacje o karcie kredytowej nie są w ogóle przechowywawe a wszystkie transakcje są dokonywane przez zabezpieczone połączenie. Wyjątki: Przelew biznesowy.

Masz jakieś pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami (jedynie w języku polskim)!